KONST / Litografier / Färglitografi 11397104
nr 1139 7104
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), skärgård, 16/60, signerad, motivet: 9x24
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:29:07
350 kr
23 okt
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson